P.   Slēgts
O.  10-17
T. 10-17
C. 10-17
P. 10-17
S. 10-17
Sv. 10-17

Ģ. Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejs

Muzeja rekvizīti

Jelgavas valstspilsētas pašvaldība Ģ. Eliasa Jelgavas VMM
90000210334
A/S SEB banka, SWIFT kods: UNLALV2X
LV04UNLA0008015130521

Akadēmijas iela 10, Jelgava, LV-3001 

 

Lai atvieglotu saziņu ar muzeju, varat izmantot šeit pieejamo veidlapu (iesniegumu), kurā varat uzrakstīt iesniegumu par iepazīšanos ar krājumu, krājuma priekšmetu deponēšanu, izstādes, pasākuma organizēšanu muzejā u.c. Varat to izdrukāt, aizpildīt un ieskenētu atsūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

Muzeja darba laiks

MUZEJA DARBA LAIKS NO 01.05. - 30.09.
P. BRĪVS
O. 11:00 - 18:00
T. 11:00 - 18:00
C. 11:00 - 18:00
P. 11:00 - 18:00
S. 11:00 - 18:00
Sv. 11:00 - 18:00
MUZEJA DARBA LAIKS NO 01.10. – 30.04.
P. BRĪVS
O. 10:00 - 17:00
T. 10:00 - 17:00
C. 10:00 - 17:00
P. 10:00 - 17:00
S. 10:00 - 17:00
Sv. 10:00 - 17:00
 
MUZEJA TORŅA DARBA LAIKS

Muzeja tornis no 1. novembra apmeklētājiem slēgts.

 

P. SLĒGTS
O. SLĒGTS
T. 11.00 - 18.00
C. 11.00 - 18.00
P. 11.00 - 18.00
S. 11.00 - 18.00
Sv. 11.00 - 18.00


Darbinieki

 

Gita Grase Muzeja direktore

Gita Grase

Muzeja direktore

Gints Putiķis Direktores vietnieks zinātniskajā darbā

Gints Putiķis

Direktores vietnieks zinātniskajā darbā

Marija Kaupere Direktores vietniece darbā ar sabiedrību

Marija Kaupere

Direktores vietniece darbā ar sabiedrību

Aldis Barševskis Galvenais krājuma glabātājs

Aldis Barševskis

Galvenais krājuma glabātājs

Elīna Skutele  Ā. Alunāna memoriālā muzeja vadītāja

Elīna Skutele

Ā. Alunāna memoriālā muzeja vadītāja

Inese Deksne Vēsturniece, pētniece

Inese Deksne

Vēsturniece, pētniece

Silva Barševska Vēsturniece, pētniece

Silva Barševska

Vēsturniece, pētniece

Zenta Broka - Lāce Vēsturniece, pētniece

Zenta Broka - Lāce

Vēsturniece, pētniece

Anta Grase Krājuma glabātāja

Anta Grase

Krājuma glabātāja

Zane Grase Krājuma glabātāja

Zane Grase

Krājuma glabātāja

Teika Putna Krājuma glabātāja

Teika Putna

Krājuma glabātāja

Saiva Kuple Restaurācijas nodaļas vadītāja, restauratore

Saiva Kuple

Restaurācijas nodaļas vadītāja, restauratore

Uldis Zuters Vizuālās reklāmas dizaina speciālists

Uldis Zuters

Vizuālās reklāmas dizaina speciālists

Mārīte Leimane Galvenā māksliniece

Mārīte Leimane

Galvenā māksliniece

Līga Martinenko Lietvede

Līga Martinenko

Lietvede

Edīte Krūklīte Krājuma glabātāja

Edīte Krūklīte

Krājuma glabātāja

Sanita Višņauska Sabiedrisko attiecību speciāliste

Sanita Višņauska

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Edgars Umbraško Vēsturnieks, pētnieks

Edgars Umbraško

Vēsturnieks, pētnieks

Aigars Pampe Galvenais saimniecības pārzinis

Aigars Pampe

Galvenais saimniecības pārzinis

Zanda Zariņa Tekstila izstrādājumu restauratore

Zanda Zariņa

Tekstila izstrādājumu restauratore

Sanita Sloka Biļešu kases kasiere

Sanita Sloka

Biļešu kases kasiere

Ance Ūdre Keramikas un stikla izstrādājumu restauratore

Ance Ūdre

Keramikas un stikla izstrādājumu restauratore

Lāsma Klapare Krājuma nodaļas vadītāja

Lāsma Klapare

Krājuma nodaļas vadītāja

Dmitrijs Gordijenko Arheoloģisko senlietu un metāla izstrādājumu restaurators

Dmitrijs Gordijenko

Arheoloģisko senlietu un metāla izstrādājumu restaurators